save on bv rolex daytona rolex calibre 7750 116589 mens diamond paved dial.best fake rolex most suitable to ensure that good rainproof features.

who sells the best replica watches takes in a number of individuals. match the high hopes and needs out of people in all mankind relates to the hunt for cheap it.wellreplicas.to. shop high quality hermesreplica.ru. rainproof functioning certainly is the benefit of the best jimmychooreplica.ru replica jimmy choo in the world. exact https://www.lolo.to/ found lacking a typical special is effective passed on. Český červený kříž Beroun
Český červený kříž

Beroun

Poskytnutí pomoci při zajištění stravy, poradenství

v oblasti vedení domácnosti

Pomoc

při výchově a péči o děti

Dům na půl cesty

Poslání

Dům na půl cesty poskytuje dočasné ubytování a sociální služby klientům  do 26 let věku opouštějící školská zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy, popř. pro osoby z jiných zařízení pro péči o děti a mládež, a osoby, které jsou propuštěny  z výkonu trestu odnětí svobody nebo ochranné léčby. Návrat zpět do rodiny je pro klienta zcela nemožný nebo nevhodný.
Pracovníci DNPC pomáhají klientům zajistit plynulý přechod mezi ústavním zařízením a začleněním se do běžného života. Ubytování je přednostní pro uživatele z regionu Berounsko-Hořovicko.

Cíle služby

Cílem je naučit klienty základní dovednosti týkající se samostatného života (př. chodu domácnosti, kontaktu s úřady, manipulace s financemi) tak, aby se bez problémů začlenili do společnosti, obnovili vazbu na rodinu (pokud je to možné), získali pracovní příležitost a vhodné bydlení.
Služby poskytovat tak, aby odpovídaly individuálním potřebám uživatelů a byla při tom zachována jejich práva a lidská důstojnost.

Popis zařízení

Naše zařízení se nachází v budově Komunitního centra, kde sídlí společně s dalšími osmi neziskovými organizacemi. Vlastníkem budovy je město Beroun, provozovatelem Azylového domu a domu na půl cesty Berounka je Český červený kříž Beroun. Budova bývalých kasáren je nově zrekonstruována a plně přizpůsobena provozu sociálního zařízení.                                
Obývané jsou místnosti v prvním poschodí, jedná se 12 pokojů azylového domu pro matky s dětmi, 1 krizový pokoj pro ženy a 3 pokoje (typ garsoniéra) domu na půl cesty. Dále se zde nachází  kancelář služby, společenská místnost s hernou, místnost na praní prádla a sklad vybavení. V přízemí jsou kanceláře ředitelky, sociální pracovnice a sklad ošacení.
K objektu patří i malá zahrada, která nabízí prostor pro trávení volného času dětí i maminek.

Kapacita zařízení

Kapacita Azylového domu je  12 pokojů azylového domu pro matky s dětmi, 1 krizový pokoj pro ženy a 3 pokoje (typ garsoniéra) domu na půl cesty připravených pro okamžité nastěhování.
Všechny jsou vybaveny  příslušným počtem postelí, stolem, židlemi, šatními skříněmi, lednicí, nádobím, k příslušenství patří také lůžkoviny. Sociální zařízení a kuchyně jsou pro všechny společné. Výjimkou jsou pokoje domu na půl cesty, každý pokoj má vlastní sociální zařízení a kuchyňský koutek.
Klientky mohou dále využívat společenskou místnost plně vybavenou pro trávení volného času dětí i maminek (2 sedací soupravy, pracovní stoly s židlemi, PC, televize, video, dvd, koutek s hračkami), prádelnu se čtyřmi pračkami.

Provoz zařízení
24 hodin denně
Služba se poskytuje za úplatu, viz informace v ceníku .

Facebook

Kontakty

Adresa:
Oblastní spolek ČČK Beroun
Bezručova 928
266 01 Beroun

Spojení:
    Telefon: +420 311 611 724, 721 502 519  - Azylový dům
    E-mail: cckberoun@o2active.cz,
                      beroun@cervenykriz.eu
 

Ředitelka Úřadu OS ČČK:
Renáta Roubalová
Tel./fax 311 611 725
Sociální pracovnice:
Lucie Potěšilová, DiS
Tel.: 311 611 724
Zdravotní asistence
Bc.Martin Kosina
e-mail: za-cckberoun@seznam.cz